12 Nisan 2013 #1739604

Finansbank Kullanılabilir Limit Borcu Adı Altında Gereksiz Çekim!

Finansbank'ın maaş müşterisiyim. Geçtiğimiz yıl esnek hesabımdan 700 lira ve bununla birlikte 5 bin tl kredi kullandım. Bir süre bu borcu ödeyemedim. Geçtiğimiz ay icra başladı ve esnek hesaptan kullandığım para, ihtiyaç kredim maaş hesabımdan kesilmesi üzerine talimat verdim. Talimatı verdiğim günden bir gün önce maaşım yattı ve 164.56 tl banka kesti.


Müşteri hizmetlerini aradım, bir açıklama yapamayıp beni şubeye yönlendirdiler. Şubeye gittim, kullandığım esnek hesaptaki borç için kesildiğini söylediler. Aynı borcu zaten icradan dolayı avukata ödediğimi söyledim. O da beni Osmanbey şubesine yönlendirdi. Ben Eskişehir'de ikamet ediyorum. O şube İstanbul'da. Dalga geçiyorlar sanki!

Ferdi 139 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön