25 Nisan 2014

Finansbank Krediyi İptal Ettikten Sonra Evrakları Vermedi

Finansbank Sarıyer şubesinden abim için konut kredisi başvurusunda bulunduk kredi onaylandı . Yalnız tapuda çıkan sorun nedeni ile krediyi iptal ettik ve en az 70 adet imza attığımız dosyayı bize teslim etmediler. Eğer böyle bir hakları varsa bile bu imza attığımız evrakların birer fotokopisini bize vermeleri gerekmiyor mu?


Ben Sarıyer şubesi bireysel müşteri yöneticisi B** Ç** hanıma bu evraklara bakmak istediğimi söyledim. Bana bankasının özel evrak olduğu için bakamayacağımı söyledi. Bu durumda imza attığımız tüm evrakların birer nüshasını verme zorundalar. İlla ki bunun kanunda yeri vardır. Eğer bunlar için çözüm bulunmaz ise hukuki yollara başvuracağız .

Menaf 163 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön