10 Ocak 2015

Finansbank Kredimi Ödedim Ancak Ödemeyi Geri Göndermişler

05.01.2014 vadeli kredimi ATM'den ödedim. Ödeme yaptıktan sonra ATM fiş vermedi. Bende İnternet Bankacılığına girip kredimin yatırıldığını gördüm. Elimde belge olsun diye dekontu kendime mail attım.

Ertesi gün İnternet'ten kontrol ettiğim zaman kredimin ödenmediğini gördüm. Hesap hareketlerine baktığım zaman kredi ödemem haberim olmadan iade edilmiş. Şubeye durumu bildirdim. Şikayet kaydı aldılar ve ödemeyi tekrar yapmamı istediler. Ödemeyi web'ten gerçekleştirdim.

Finansbank Müşteri hizmetleri 09.01.2015 tarihinde bana dönüp problemin kendilerinden olmadığını kredi ödemesini benim iptal ettiğimi iddia ettiler. Kredi ödemesini nasıl iade edebilirim? Kredi ödemem şuan gecikmiş görünüyor.

İbrahim 1.277 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim04 Şubat 2015

    Finansbank her zaman olduğu gibi kendine toz kondurmadı. Haksız olan gene biz müşteriler olduk. Teknik personelin hatasını biz çekiyoruz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön