19 Şubat 2013 #1642254

Finansbank Kredili Mevduat Hesabından Kesinti Yapıyor!

2009 yılında çekmiş olduğumuz mortgage kredisini öderken hesap işletim ücretini fark edip banka şubesine başvurarak iptal ettirdik. 2010 da düşen faiz oranları nedeniyle tekrar re finans yaptık.
2011 yılının kasım ayına kadar düzenli olarak e-mailimize kredi ödendi mailleri geliyordu. fakat o tarihten sonra gelmemeye başladı.


Tesadüfen bankaya 468 tl borcu öğrendik. Bilgimiz olmadan açılan KMH ile Hesap İşletim Ücretleri Ödenmiş, ve KMH hesabını yine haberimiz olmadan kullanmışız ve faiz yansıtılmış. Konuyla alakalı olarak hiç bir tebligat yapılmamış olup bankaya yapmış olduğumuz başvuruda sonuçsuz kalmıştır.

Erkan 28 Okunma

Cevaplar

  • Erkan19 Şubat 2013

    biz buraya IM13066018 numarası ile başvurduk. Oradan da şu cevap geldi: refinans yapılınca yeniden başlamış hesap işletim ücreti bu konuyu banka çözmek istemiyor

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön