04 Nisan 2013 #1724753

Finansbank Kredili Mevduat Hesabından Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Finansbank tan konut kredisi kullandım. Aynı zamanda KMH hesabım ve kredi kartım da mevcut. 01/04/2013 tarihinde kredili mevduat hesabımdan 52 tl hesap işletim ücreti tahsil edilmiş. Hesap işletim ücreti mevcut bakiyemden kesilmesi gereken bir ücret olup banka beni kendi vermiş olduğu limitten borçlandırarak bu ücreti tahsil etmiş ve herhangi bir bilgilendirme yapmamıştır.


İnternet bankacılığından hesaplarımı kontrol etmeseydim alınan bu ücreti görme şansım olmayacaktı ve faiz işlemeye devam edecekti. Kredili mevduat hesabından alınan bu ücretle ilgili şikayetim var. İade edilmesini talep ediyorum. Ayrıca bankadaki konut kredim dışımda kmh hesabımı ve kredi kartımı da iptal ettireceğim.

Hatice 102 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön