07 Eylül 2013 #1998401

Finansbank Kredili Mevduat Hesabımı Hala Açamadı!

2 ayı geçkin bir süre önce Finansbank'a kredili mevduat hesabı için başvuru yapmıştım ve 1 hafta sonra açılacağını söylediler. 2 hafta sonra bankaya gittiğimde onayda olduğunu ve beklemem gerektiğini haber vereceklerini söylediler. Tekrar 2 hafta sonra gittiğimde hala onayda ve bir sorun olduğunu ilettiler,akşam telefon yoluyla bilgi verileceğini söylediler. Ve yine hiçbir şekilde bilgi verilmedi.


Çalışıyor olduğum için yaklaşık 20 gün sonra bankaya gittim ve sıramın gelmesine 4 kişi olmasını karşı ve 5 müşteri temsilcisi olmasına rağmen olağanüstü rahat tavırları yüzünden 50 dakika bekledim. Nihayet sıram geldiğinde hanımefendi beni hatırladığını ve onaylanmadığı söyledi. Sıfır ilgi.

Fatih 29 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön