17 Ekim 2016 #6710032

Finansbank Kredilerin Yapılandırılması Yapılamıyor!

27 Eylül 2016 tarih ve 29840 sayılı Resmi gazetede yayımlanan bankaların kredi işlemlerine ilişkin yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik başlığı altında madde 3 geçici madde 2 de “Bu maddenin yayımı tarihinden önce kullandırılan ihtiyaç kredilerinin borç bakiyeleri, borçlu tarafından talep edilmesi durumunda en fazla yetmiş iki ay ile sınırlı olmak üzere yeniden yapılandırılabilir. Yeniden yapılandırma kapsamında borçluya ilave kredi kullandırılması halinde ilave kullandırılan kredinin vadesi kırk sekiz ayı aşamaz. ” denilmektedir.


Eskişehir Köprübaşı şubesinde bulunan kredimi ve kredi kartımı yukarıdaki yazılı resmi gazeteye istinaden Finansbank şubesine gittim yapılandırmak istediğimi ilettim bana verdikleri cevap resmi gazetede yer almayan bir şekildeydi ödemelerinizde herhangi bir sıkıntı yok maalesef yapılandırma yapamayız.

Mete 880 Okunma

Cevaplar

  • Mete18 Ekim 2016

    Evetttt firma cevap verdi aradı yeni aynı şeyleri söylediler düzenli ödemeniz var şube yetkisinde biz herhangi bir şey yapamıyoruz dedi şube ise genel merkez onaylamıyor diyor yani anlayacağınız arada kalanın canı çıksın en güzeli alın kredinizi başka bankaya gidin anlatın derdinizi yardımcı oluyorlar boşu boşuna müşterisine sahip çıkmayan FİNANSBANK'a bağlı kalmayın

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön