03 Nisan 2013 #1722865

Finansbank Kredi Masraflarını Göstermek İçin Bile Para İstiyor!

Finans Bank Genel Müdürlüğü'ne son 10 yıllık kredi bilgilerimi içeren belgeleri göndermesi için bir dilekçe yazdım. Bir kaç gün sonra telefonuma mesaj gönderildi ve bu belgeleri almak için şubeye gitmem gerektiğini ve belli bir ücret ödemem gerektiği bildirildi. 1. hata mesaj ile bilgilendirmek neyin nesidir? 2. hata dosya masraflarını almakta mı parayla?


Tüketici hakem heyetine başvurabilmem için o belgelere ihtiyacım var ve gerekirse o parayı verip belgeleri alacağım ve başvuru yapacağım sırada o ücreti de talep edeceğim, hem de yasal faizi ile. Bu da böyle biline.

Vural 58 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön