13 Ocak 2014

Finansbank Kredi Kullandırmıyor!

Ev hanımı olduğumu evimde dışarıya iş yaparak aylık ortalama 1200-1400 tl arasında gelir elde ettiğimi ancak belgeleyemediğimi, evime hırsız girmesi nedeniyle tüm birikimimin eşyalarımın alındığını bu nedenle biriken aylık kiramı ödeyemediğimden dolayı 2000 tl 24 ay vadeli kredi talebinde bulundum.

Bu zamana kadar hiç kredi ve kredi kartı kullanmadım. Mecbur kaldığımdan dolayı talepte bulundum. Kendilerine yazdım. Olumlu veya olumsuz cevap alamadım. Sağolsun bir abinin maili vasıtasıyla derdimi anlattım.Gelir belgesiz kimlik ve ikametgaha dayalı kredi diyorlar. Müracaat yapıyorsun cevap dahi vermiyorlar. Biz ev hanımlarının günahı ne Finansbank?

Filiz 115 Okunma

Cevaplar

  • Filiz17 Ocak 2014

    Bu konuda banka tarafından aranmam memnuniyet vericidir. Kendilerine gerekli açıklamayı yaptım. Ancak inceleme olacağndan bahsedildi. aradan geçen zaman içinde tarafıma bir sonuç ulaştırılmamıştır.Bizler ev hanımıyız.evde iş yapmaktayız. ülkemizde bizim gibi binlerce çalışan var. meblağ yüksek deil. ancak benim için çok önemli. ayda 97-100 tl ödeme imkanım vardır.Yinede teşekkürler finansbank. Aradığınız için

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön