03 Nisan 2013 #1723019

Finansbank Kredi Kartınız Gönderildi Deniyor Ama Bana Gelen Birşey Yok!

14 martta yaptığım Go Card başvurum 26 martta onaylandı buraya kadar sıkıntı yok mesajda en kısa sürede gönderilecek deniyordu. 8 gün geçti gelmeyince bir soruşturayım dedim müşteri hizmetlerini arayıp T.C. kimlik numaramı girdiğimde kartımın ev adresine gönderildiğini söylüyor ama bana gelmedi.


Görevliye ulaşmaya çalıştım müşteri hizmetlerinden onu tuşla bunu tuşla yarım saat uğraştım sonuç alamadım. Finansbank merkez şubesini aradım orada çalışan kişi de nasıl bağlanılacağını bilmediğini söyledi orada çalışan diğer arkadaşlarına sordu onlarda bilmiyormuş. Tekrardan Card başvurusu yaptım onların aramasını bekliyorum sinirden çıldırmak üzereyim..

Orkun 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön