20 Ocak 2014 #2245842

Finansbank Kredi Kartını Kullanmadığım Halde 79 TL Borç Çıktı!

2013 yaz mevsiminde çalıştığım işletmenin maaş kartını Finansbank'tan almamı söylediler ve gittim aldım. Ağustosta işletmeden ayrıldım ve şuan okuluma devam ediyorum. Maaş kartını alırken bana birde Gold kart verdiler istemiyorum dedim ama genede yolladılar. Sonradan iptal ettirebilirsiniz dediler iyi dedim.


Hiç kullanmadığım ve şifresini bile belirlemediğim halde bana 20.01.2014 tarihinde yani bugün bir SMS geldi. Yazan Aynen Şöyle: Son 4 Hanesi **** olan Finansbank Kredi kartınızın dönem borcu: 79.00 TL Asgari borcu: 24.00 TL Son ödeme tarihi: 29/01/2014. Finansbank.


Acilen kredi kartımın iptalini istiyorum ve bu borcu ödemek istemiyorum.Kullanmadığım karttan yasal olmyan bir borç ödemek istemiyorm

Yiğit 110 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit20 Nisan 2014

    şimdi bir şikayet daha yazacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön