20 Haziran 2013

Finansbank Kredi Kartımın Limitini Sıfırladı!

Şimdiye kadar kredi kartımı aksatmadan gününde ödediğim ve kartım için limit arttırım talebinde bulunduğum halde,bugün "kart limitiniz kredi politikalarımız gereği limitiniz 0,00 (sıfır) TL ile sınırlandırılmıştır" diye bir mesaj aldım. Ödemelerimi zamanında yaptığım halde neden limitim bilgi verilmeden ve sözleşmede yazmamasına rağmen sıfırlanmış?(0,00 TL).Bu nedenden dolayı kartımı kullanamamaktayım. Sözleşmede olmayan bu durumdan dolayı Finansbank sözleşmeye aykırı hareket etmiştir ve beni mağdur etmiştir.

Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini istiyorum.

Serkan 1.734 Okunma

Cevaplar

 • Serkan30 Ekim 2013

  BANKA ŞİKAYETİME ÇÖZÜM ÜRETMEDİ.BU BANKA İLE ASLA ÇALIŞMAM BİRDAHA HİÇKİMSEYEDE TAVSİYE ETMEM.UZAK DURMASINI SÖYLERİM HATTA.

 • Serkan21 Eylül 2013

  şikayetimi çözüme kavuşturmadılar aksine beni çok zor durumda bıraktılar bu banka ile ilgili kesinlikle olumlu bir bilgi vermem çevreme asla. elimden geldiğincede bu bankadan uzak durmalarını isticem çevremdekilere

 • Serkan24 Haziran 2013

  kartımın bokesini yine banka kredi politikaları gereği diyerek kaldırmamışlar. Kartımın tamamını her ay aksatmadan ödüyorum kartımın ve kredili hesabımın blokesinin biranönce çözülmesini aksi halde bankanızla bütün ilişkimi keseceğimi çevremede bankanızla alakalı iyi temenniler sunmayacağımı olan arkadaşlarımada bankanızdan biranönce kurtulmalarını aksi takdirde benim başıma gelenin sizin başınıza geleceğinide ileteceğimi hatırlatırım

 • Serkan21 Haziran 2013

  finansbank kredili mevduat hesabım hiçbir bilgi verilmeden blokelenmiştir diye bir mesaj atmış. Neden bilgi verilmiyor açıklama olarak sadece kredi politikalarımız gereği diyor heray kullanıyorum mevduattaki tutarı heray kasalarına faiz ödüyoruz. veriyorlar pat diye geri alıyorlar herhangi bir talebimiz olmadan sözleşmede böyle bir madde yokken. mevcut sıkıntımın acilen çözülmesini talep ediyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Haziran 2013

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön