04 Şubat 2014 #2275899

Finansbank Kredi Kartımın Limitini Kısıtladı!

Senelerdir Finansbank müşterisiyim... Kredi kartı ödememde gecikme yaşadığım için bir ara limitimi kısıtladılar. Anlamadığım konu limit kısıtlayacağınıza kartımı direk iptal edin bende boşuna taşımayayım.


Finansbank'ın maaş müşterisiyim, borcumu ödemeyecek olsam avukatlarınız vasıtasıyla maaşım elinizde sonuçta. Bu saçmalık ne oluyor? Ya iptal edin kartı bende boşuna taşımayayım. Sabit metin üzerinden cevap vermek yerine sorunları çözmeye yönelik adımlar atılmasını istiyorum! Aksi taktirde bu şikayet vasıtasıyla kredi kartımın iptal edilmesini talep ediyorum...

Onur 128 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön