22 Şubat 2013

Finansbank Kredi Kartımın 2013 Yılı İçerisinde Teslim Edileceğini Umuyorum!

30.01.2013 de kayıp bildiriminde bulunduğum Finansbank kredi kartım hala elime ulaşmadı, kartın peşinde koşmaktan yoruldum. Bunu yanında Finansbank müşteri hizmetlerinden defalarca teslimat adresimi değiştirme talebinde bulunmama rağmen ısrarla değişiklik yapılamadı artık nasıl bir sistemleri varsa her görüştüğüm müşteri temsilcisi teslimat adresimi değiştirdiğini söylüyor fakat bir sonraki arayışımda öğreniyorum ki yine değişmemiş.


Çalıştıkları Aktif İleti kurye şirketinin bir müşteri hizmetleri sistemi yok, web sitelerinden yapılan taleplere geri dönüşleri yok. Sözde önceki adresimde beni bulamamış kurye fakat bununla ilgili hiçbir bigilendirme de almıyorum nasıl oluyorsa artık!

Zühal 49 Okunma

Cevaplar

  • Zühal22 Şubat 2013

    Zaten buraya yazmadan önce şikayetimi www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan size ilettim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön