07 Eylül 2013

Finansbank Kredi Kartımı Bilgi Vermeden Sıfırladı!

Finansbank'ın yaklaşık 1 yıldır kredi kartını kullanmaktayım ve maaşlı müşterisiyim. 3 ay önce ödemede gecikme olmasından dolayı Finansbank'tan arandım. Belirtilen süre zarfında ödeyeceğimi kendilerine bildirdim ve belirttiğim tarihte ödemeyi yaptım. Bütün borcumu kapatmama rağmen 1 gün sonra alışverişe gittiğimde kartımın reddolduğunu söylediler. Bilgi mesajı 2 gün sonra geldi.


Çağrı merkezini aradığımda yaklaşık 3 ay kadar ödemeleriniz kontrol edilir düzenli ödeme yaparsanız açılır dedi. Ödememi kesim tarihinde daha önce yapmama rağmen açmadılar. Eğer bu ay içinde açılmaz ise Finansbank'tan kartımın iptalini talep ediyorum. 3 aydır mağdur edildiğim için bankadan şikayetçiyim.

Gul 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön