03 Ağustos 2016 #6098053

Finansbank Kredi Kartımı 1 Aydır Teslim Alamadım!

Sahip olduğum Finansbank kredi kartımı, haziran sonunda internet üzerinden hacklenmesi nedeniyle kapattım ve bankamdan yeni kart talep ettim. Bu sırada bankamatik kartım da yenilendi. 01.07.2016 tarihinde kredi kartımın kuryeye teslim edildiğine dair bilgi verildi. Ancak her iki kartım da bankayla yaptığım onlarca telefon görüşmesine ve en geç 10 gün içinde teslim edilecektir denmesine rağmen hala kuryede! Bankamı 20, 25,27,29 Temmuz ve 01 Ağustos tarihlerinde aradım. Ancak maalesef şikayet talebi açmaktan başka bir işlem yapamıyorlar. En kısa zamanda kartlarımın teslim edilmesini bekliyorum.

Zeynep 311 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı08 Ağustos 2016

    Şikayetimi en az 5 defa iletmeme rağmen çözemeyen, şikayet talebi almaktan başka bir işlem yapamayan bankam, bu sitede şikayetimin yayınlanmasından sonra jet hızıyla sorunu çözdü. Bravo! Bir daha sorun yaşadığımda izleyeceğim yol belli oldu. Teşekkürler... .

  • Zeynep04 Ağustos 2016

    Bir ay içerisinde yaptığım tüm aramalara ve şikayetlere rağmen kuryeye bir türlü ulaşamayan bankam, şikayetimi bu sitede yayınladıktan sonra 24 saat geçmeden kuryeye ulaştı. Kartlarımı bir gün önce teslim aldığını iddia eden kurye, niye acele ettirdiler anlamadım diyerek kartlarımı dün akşam teslim etti. teşekkürler...

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön