25 Ekim 2013

Finansbank Kredi Kartımdan Para Çekilmiş!

Benim kredi kartımdan 01.09.2013 tarihinde bir oyun sitesinden 8000 TL para çekilerek oyun oynanmış ve bu durum bana banka tarafından bildirilmedi. Normalde yapılan her alışverişte bankadan mesaj geldiği halde böylesi bir miktar harcamada bana bilgi verilmemiştir ve banka şuan benden borcunu talep etmektedir.


30.09.2013 tarihinde savcılığa dilekçe vererek bunu yapan kişilerden şikayetçi olduğumu ve mağdur edildiğimi beyan ettim. Bankanın duyarsızlığı nedeniyle Finansbank'tan şikayetçi olduğumu ve gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Nurten 221 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön