25 Kasım 2014

Finansbank Kredi Kartımdan Birileri Dolar Dolar Para Çekmiş!

Bu sabah Finansbank'tan gelen mesajlarla donup kaldım. Birileri kartımla 3 kez dolar harcayarak kartımı kullanmış görünüyordu. Yanlışlık vardır dedim. Ama sonra bunun doğru olduğunu anladım. Hemen müşteri hizmetlerini arayarak kartı incelettim ve kartı kullanıma kapattım ama sabahtan beri kaç kez görüşmeme rağmen hala kayıt oluşturamadılar. (şu an saat 17.50).


Ben Finansbank Maltepe şubesine giderek bir ödeme itiraz formu doldurdum. Bu formun fakslanıp yerine ulaşıp ulaşmadığını da öğrenemiyorum. Sabahın 5-6'sında, yurt dışından yapılan bu durumun nasıl olduğunu hala aklım almıyor. Ben evde uykudayken, cep telefonum ve kartım yanımdayken yurt dışında benim bilgilerimi nasıl kullanırlar?

Yusuf 331 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön