18 Mayıs 2013

Finansbank Kredi Kartıma Getirilen Kullanılabilir Limit Sınırlaması!

Kredi kartıma kısıtlama getirilmişti.Yaklaşık 4 ay önce kart borcumun tamamını ödedim ve Nisan ayında kartım kullanıma açıldı.Nisan - Mayıs dönemi boyunca kartımı kullandım ve hesap özeti borcumu da zamanında ödedim.Ancak 17.05.13 itibariyle kartımın kullanım limiti tekrar 0 TL olarak sınırlandırıldı.

Uzun bir süre bekledikten sonra kartımın kullanıma açılması ve ödemelerde gecikme olmadığı halde kartımın kullanım limitinin tekrar kısıtlanması konusunda bankanız tarafından yaşatılan bu belirsizlikten şikayetçiyim.

Kartımın kullanıma açılıp ödemelerde sorun olmadığı halde tekrar neden kapatıldığı konusunda açıklama yapılmasını ve getirilen kullanım kısıtlamasının kaldırılmasını talep ediyorum.

Tuncer 1.235 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön