29 Mart 2013 #1712915

Finansbank Kredi Kartım Teslim Edilmedi!

Finansbank'tan kredi kartı başvurusu yaptım kartım onaylandı sözde 15, 03, 2013 te kuryeye teslim edilmiş çalıştıkları kurye Aktif İleti adında daha önce duymadığım bir kurye bankadan kuryenin numarasını aldım ama ne yazık ki hiç bir canlı şahısla muhattap olamadım.


Finansbank müşteri hizmetlerini aradığımda bugün gelir yarın gelir üç gün sonra gelir diye devamlı başından salıyorlar daha öncede bu sıkıntıları yaşamıştım ve kuryeyle geriksiz diyaloglar yaşamıştım.


Bugün ayın 28, 032013 cuma oldu ama ne yazık ki ne bir haber nebir bilgi henüz bana ulaşmadı gerekli hasasiyetin gösterilip konuyla ilgiilenmezi arz ederim.


Bir kredi kartının teslimatı 10 iş günüdür bunu da hatırlatırım.

Umut 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön