11 Ekim 2014

Finansbank Kredi Kartım Kullanılmış Haberim Bile Olmuyor!

Gamesultan.com isimli oyun siteleri ile herhangi bir alakam yoktur. 29. 09. 2014 tarihinde haberim olmadan kart limitimin tamamı ile oyun alınmış görünüyor. Ancak ortada oyun falan yok. 5. 560 lira ekstrede görünce haberim oldu.


Finansbank beni haberdar etmeden böyle bir alışverişe nasıl izin verdi. Bankaya itiraz faksı çektim kabul edilmedi. Ödeme yapmam gerektiği söylendi. Oyun sitesinin adresi yok. Telefonlarına da cevap vermiyorlar. Bu nasıl bankacılık?

Sultan 521 Okunma

Cevaplar

  • Sultan06 Aralık 2014

    söylenen ödemeyi başka bankadan kredi çekerek yaptım. finansbank ı hayatımdan çıkardım

  • Sultan11 Ekim 2014

    Bütün müşterilere kalıp halinde aynı cevap veriliyor [gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede bilgi verilecektir]ama çözülen sorun yok...

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön