30 Ocak 2014 #2265206

Finansbank Kredi Kartım Hala Gelmedi!

Önce şubeye gittim.. Kredi kartın onaylanırsa buraya gel kartını basıp teslim edelim denildi. Olumlu sonuçlanmadı. Ardından 2 ay süre sonra internetten başvurdum kartım olumlu sonuçlandı. Şubeye gittim internetten başvurdum diye beni geri gönderdiler. Bana söyler misiniz şube ile genel müdürlük arasındaki fark nedir?


Finansbank müşteri hizmetlerini aradım kart basıldı ancak kuryeye verilmedi denildi. 10 gün oldu onay mesajı geleli bu kart ne zaman elime geçecek? Cuma günü yurt dışına çıkacağım ve 1 ay Türkiye'de olmayacağım. 2 gün içinde elime geçmeyecekse bu kart daha ihtiyaç duymayıp iptal ettireceğim.

İsmail 68 Okunma

Cevaplar

  • İsmail31 Ocak 2014

    Sıradan sıkıcı samimiyetsiz mesajlar.. Dönen yok, İlgi yok.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön