13 Ekim 2016

Finansbank Kredi Kartım Gelmiyor, Maaşım Hesabıma Yatmıyor!

Ücretli öğretmenlik yaptığım yerde 07.10.2016 tarihinde ödenmesi gereken maaşım 13.10.2016 tarihi olmasına rağmen maaşım hesabıma yatmadı. Kadroluların maaşı aynı gün içinde yatırılıyor ama ücretlilerin ki bekletiliyor. Diğer nokta ise 03.10.2016 tarihinde kuryeye verilen kredi kartım aradan 10 gün geçmesine rağmen bana ulaştırılmadı. 10 günde dünyanın öbür ucundan gelen kargo İstanbul il sınırları içindeki kartı 10 günde ulaştıramıyor. Aktif kurye diye bir firma bu iletişimi sağlıyor adamlarla görüşmek konuşmak mümkün değil şehir efsanesi olsa gerek.

Koray 608 Okunma

Cevaplar

  • Koray15 Ekim 2016

    Müdür beyin bankayla konuşma yapmasından 1 saat sonra maaşımız yattı ancak bana yarım saat uzaklıktaki bir yerden 12 gün geçmesine rağmen bir kart hala iletilmedi. 48 saat içinde dönüş yapılacak denmesine rağmen dönüşte yapılmadı. Ama borç olduğunda günde 3 kere arayan banka bu konuda geri dönüş yapamıyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön