07 Şubat 2014 #2281133

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Bana ulaşmayan bir kart için banka tarafından yıllık aidatı 49 TL'lik ücret talep ediliyor! Finansbank ile telefon konuşması yaptım ve bir mesaj ile kartın iptal edileceğini söylediler.


Banka tarafından atılan mesaj çok alaycıydı. "yasa gereği kredi kartınıza konulan nakit çekim kısıtının kaldırılması için 27/01/2014 tarihinde 49 TL'lik dönem borcunuzun tamamını ödemeniz gerekmektedir." arkasından "0042 ile biten kartınız yenilenerek ....... adresine gönderilecektir. 08 Şubata kadar adresinizi güncelleyebilirsiniz." ve "son 4 hanesi 0042 olan Finasbank Kredi kartınızın Dönem Borcu : 49,00 TL Asgari Borcu :15,00 TL Son Ödeme Tarihi: 06/02/2014 Finasbank" mesaj atıldı.


Bu parayı ödemek istemiyorum...

İsmet 96 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön