16 Eylül 2016 #6432565

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Ücreti Aldı!

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım 1200 TL limitli kredi kartına 93.5 TL yıllık ücret kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda bunu öğrendim ve hemen kredi kartımın iptalini istedim. m. Temsilcisinin bana söylediği kartınızın 6 ay daha kullanımda olması karşılığında 93.5 TL'yi iade edeceğini söyledi. aBende kabul ettim ve kalite standartları gereği bende görüşmeyi kayıt altına aldığımı ve bunu yayınlayacağımı söyledim.


Şimdi ilgili banka bana yaptığı teklif karşılığında yani 93.5 TL'den daha fazla bir yerlerden kârı var demektir. Ayrıca ya 6 ay açık kalacak ya da 93.5 TL'yi alırım gibi tehditle veya zorunlu tercih yaptırıyor. Öncelikle hepsi için beddua ediyorum, bu yöntemi bulanada uygulayanada. Sonra ses kaydını sosyal medya video sitelerinde yakında dinleyebilirsiniz. Link isimlerini birkaç gün içinde buradan da duyuracağım.

Mustafa 95 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön