13 Eylül 2013 #2010360

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kullanım Aidatı!

Bana iki yıl önce en az iki adet faturayı otomatik ödeme talimatı verilirse bundan sonra yıllık kart aidatı alınmayacağı söylendi bende 5-6 adet fatura otomatik ödemeye verdim. Geçen sene alınmayan aidat 5 gün önce 79 TL olarak ekstreme yansımış.


Finansbank Müşteri hizmetlerini aradığımda iki o bir senelikti diye beyanda bulundular. İstersem 50 TL para puan yükleneceği söylendi. Bende kabul etmedim ve borcumu güncel borcumu ödeyince kartı kapatacağımı beyan ettim. Burada yanıltmaca olduğunu düşünüyorum. Çünkü en başta bir yıl olduğu söylenmedi. Bundan sonra kart aidatı olmayacağı söylendi.

Mahmut 49 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön