18 Mart 2013 #1691636

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Ekstremde kart aidatı olarak 25 TL kesildiği yazıyordu. Oysa ki bu konuda Yargıtay 13. Hukuk dairesi 011/4736 esas ve 2011/11579 sayılı emsal kararında kesin bir şekilde tüketiciden kart aidatı kesilemeyeceğini belirtmişti. Bu sebeple sadece bu yılın değil daha önceki yıllarda da kartımdan kesilen tüm aidatların tarafıma ödenmesini aksi halde tüm hukuki yollara başvuracağımı belirtirim.


Yahu bu kadar mahkeme kararı, Tüketici Hakem Heyeti kararı var hala inatla ne diye aidat kesme konusunda ısrarcısınız onu anlamadım. Bir de müşteri memnuniyeti diye zırt pırt ararsınız, müşterinin cebinden alın teri kazancını böyle dalaverelerle almazsanız müşteri zaten memnun kalır. Lütfen paramı ödeyin.

Rifat 51 Okunma

Cevaplar

  • Rifat20 Mart 2013

    Şimdi burada değerlendirmeye alındı yazmışsınız sonra bana geri dönüşte de "talebiniz uygun bulunmadı" diye cevap veriyorsunuz. Sorun çözmeye çok uzak bir banka Finansbank, tıpkı diğer bankalar gibi. Ama bu iş burada kalmaz. Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim ve o parayı sizden çatır çatır alacağım aha buraya yazıyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön