27 Mart 2013 #1708569

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı!

Finansbanka ait kredi kartımdan bu güne kadar her yıl kart aidatı kesildi bu kart aidatlarının şimdiye kadar kesilmiş olan bütün tutarlarının tarafıma geri ödenmesini istiyorum örnek olarak son kesilen 28/02/2013 yıllık kart aidatı 49,00 tl.

Adil 49 Okunma

Cevaplar

  • Adil03 Nisan 2013

    Sayın Finansbank Yetkilisi, Vermiş olduğunuz hizmetten hiç memnun değilim. Ayrıca iyi niyet çerçeversinde talep etmiş olduğum geçmişe yönelik kesilmiş olan kart aidatlarımın iade edilmemesi üzerine gerekli haklarımı tüketici mahmelerinde arayacağımı tarafınıza bildiririm.

  • Adil28 Mart 2013

    Sayın Finansbank Yetkilisi, Yapmış olduğum şikayette de üzerine basa basa "BU GÜNE KADAR KESİLMİŞ OLAN KART AİDATLARIM" diye belirttim. Bunu belirtmeme rağmen ne bir müşteri hizmetleri temsilciniz beni aradı nede muhatap kabul edildim. Sadece cep telefonuma göz boyama manasında ve aba altından sopa gösterir nitelikte "........Bir defaya mahsus olmak üzere son döneme ait ücretin iadesi sağlanmıştır." mesajı gönderilmiştir. İyi niyet çerçevesinde yeniden itiraz ettiğim konunun bütününe ait gerekli düzenlemelerin yapılmasını istiyor ve bu güne kadar kesilmiş kart aidatlarının iade edilmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön