13 Şubat 2013 #1629035

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı İadesi Talep Ediyorum!

Sayın yetkili,
Kullanmış olduğum kredi kartına yıllık aidat adı altında yasal olmayan bir ücret yansıtılmış olup en kısa zaman da iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde en kısa zamanda yasal yollara başvuracağımı bilmenizi isterim.


Saygılarımla.

Durmuş 62 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş09 Nisan 2013

    Hem bireysel kredi;hem maaş;hemde kredi kartını kullandığım Finansbank tan daha da kolaylıklar beklemek hakkım diye düşünüyorum.Son 1 yıl içersinde farklı bankalardan 3 adet kredi kartımı iptal ettirdim,şuan için en yoğun kullandığım kartımda finanskart.Buna göre değerlendirilmek ve benim bankanız için göstermiş olduğum hassasiyeti,sizden de görmek isterim.İyi çalışmalar...

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön