02 Eylül 2014

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı İadesi İçin Uyarmayalım Artık!

Bankanızın kart aidatı alabilmek için tutarsız davranışlarını anlamakta zorlanıyorum. Kartımı 10 senedir kullanıyorum geriye dönük ödediğim tüm aidatların hesabıma iadesini istiyorum. Son kesintiyi 6 aylık taahhüt ile iptal ettiniz. Annemin gold kartından (ki onunda en az 8 senelik geçmişi var) bu ay 79 tl aidat kesilmiş.


Müşteri hizmetleri 2 adet fatura getirip otomatik ödeme talimatı verirsem iptal edebileceğini söyledi. Tutarsızlıklarınız bunlarla sınırlı değil, iş arkadaşım az önce babasıyla şubeden aidat iptali işlemi yaptı. Müşteri hizmetleri son kesintiyi geri iade etmiş, geriye dönük olanlarında evraklarını hazırlayacağını ve iadesini gerçekleştireceğini söylemiş. Hangisi doğru olan?

Ertan 1.468 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön