10 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı!

Bu banka ile hala neden çalışmaya devam ettiğimi bilmiyorum . Artık bu dört oldu oldu her defasında telefon et şikayet bin defa uğraş paramı iade etsinler. Yoksa iade etmiyorlar. Onca mahkeme kararı olmasına ve tüketici koruma kurumlarının kararı olmasına rağmen .521**02 nolu, 11.06.2013 Yıllık Kart Aidatı 25.00 TL şeklinde kesilen aidatın iade edilmesini istiyorum.


En son Kart aidatı kesintisinde kartımı kapatmazsam kesinti yapılmayacağını söylemişlerdi. Bu yüzden kapatmamıştım. Bu karta zaten ihtiyacım yok kapatmayı düşünüyorum . Sadece bir kampanya olur da kullanmak gerekirse diye tutuyorum. Ancak yine her zamanki gibi ne kurtardık kardır politikası devam ediyor. Ödeme yapmayacağım.

Kadir 27 Okunma

Cevaplar

  • Kadir15 Temmuz 2013

    Firma her defasında aynı müşteri nasıl yolunur modunda artık bu banka ile çalışmayacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön