07 Mart 2013

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidatı!

Uzun süredir kullanmakta olduğum kredi kartıma 31.01.2013 tarihinde 65 TL'lik yıllık kart aidatı yansıtılmış. İadesi için müşteri hizmetlerini aradığımda iade yapamayacaklarını söylüyorlar. Üstelik kartımı iptal dahi ettirsem bu parayı ödemek zorunda olduğumu belirtiyorlar. Bu nasıl
müşteri memnuniyeti? Ki ben de yaptıkları uygulamadan memnun olmayıp geriye dönük bütün kesintilerin iadesini istiyorum. Kartını kullandığım diğer bankalara itiraz için aradığım anda iadesini yaptılar, sizden de iadesini talep ediyor (geriye dönük olanlar dahil) bu şikayete olumsuz yanıt alırsam kartımı iptal ettireceğimi ve hukuki mercilere gereken başvuruları da yapacağımı bildiriyorum.

İskender 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mart 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön