19 Mart 2013 #1693878

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidat İadesini İstiyorum!

***8618*15/03/2013 tarihinde Finansbank classic kredi kartımdan alınan 49 TL'lik kart ücretine itiraz ediyorum ve iadesini talep ediyorum,müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmede parapuan teklif edildi fakat ben bir sonraki faturadan düşülmesini istiyorum.Ayrıca talebimi olumsuz karşılamanız durumunda TBB Hakem Heyetine, BDDK'ya ve ayrıca BİMER (Başbakanlık İletişim Merkezine) ileteceğimi bildiririm.


Ayrıca Yargıtay 13. Hukuk Dairesinin bankaların müşterilerinden 'kart ücreti' alamayacaklarına ilişkin verdiği karar 21. 07. 2008 tarih ve 26943 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı ve mevzuatlarınızın geçersiz olduğunu yasal dayanağı olmadığını iletirim, olumlu dönülmezse kartımı iptal ettireceğim.

Süleyman 75 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön