14 Mayıs 2013 #1797199

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Aidat!

Finansbankı biraz sevmeye başlamıştık harcamaları mı çoğunu Finans karta yönlendirmeye başladık emekli maaşımızı taşıdık birde ne görelim 49 tl yıllık kart aidatı kardeşim birçok banka aidatsız kart verelim diye müşteri ararken siz müşterimi kaçırtmak istiyorsunuz? kart aidatımı iptal etmezseniz kartımı iptal etmeyi ve yeni taşımış olduğum emekli maaşımı da başka bankaya taşımayı düşünüyorum.

Ali 51 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Temmuz 2013

    finansbanktıan beni aradılar kart aidatını iptal edemeyeceklerni ve kartmıiptal etmemin benim tercihim olduğunu ve kart iptalinde tüm borcu bir seferde yatıralacağnı söylediler bende iptal için borcum un bitmesinni bekliyorummmm

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön