21 Aralık 2013

Finansbank Kredi Kartı Ücreti İstiyor!

Finansbanktan kendilerinin ücretsiz olduğunu iddia ettiği bir kart aldım. Bugün bankaya aylık ödeme yapmaya gittiğimde ücretsiz dedikleri kart için 79 TL istediklerini öğrendim.


Ne harcama yapıldığından emin olsam da hesabıma bir göz atmak istedim. Fakat şubedeki görevli, çok rahatsız edici bir üslupla "detaylı bilgi veremiyorum, harcamışsınız işte." şeklinde bir yanıt verdi. Hesabımdaki harcamanın kart ücreti olduğunu görmek bir banka çalışanı için bu kadar zor mu?
Evime gelip İnternet'ten giriş yaptığımda kart ücreti 79 TL olarak görünüyordu.


Daha önce de Finansbank müşterisiydim fakat kart ücretleri ve hizmet kalitesi kötü olduğu için bırakmıştım.

Rabia 107 Okunma

Cevaplar

 • Rabia26 Aralık 2013

  Kart ücreti ile ilgili yapılan yanlışlık düzeltilmiş ve kart ücreti söylendiği gibi kaldırılmıştır. Yapılan yanlışın düzeltilmesi nedeniyle bankayla çalışmaya devam edeceğim.

 • Rabia24 Aralık 2013

  Henüz bir sonuca ulaşılmış değil. Otomatik mesaj ile bir yere varamayacağımız çok açık.

 • Rabia24 Aralık 2013

  Dürüst olunmadığı her zaman doğrudan mesajlar iletilmemeli. Diğer insanları da uyarmak adına buraya yazılmalı bence. Kart ücreti olduğu tarafıma en başında söylense bütçemi ayarlayabilirdim, ama beni çok zor duruma soktunuz. Açıkçası bu yaklaşıma çok kırıldım ve kızdım. Sizlere de yakıştıramadım.

 • QNB Finansbank Temsilcisi21 Aralık 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön