10 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Kartı Ücreti!

Finansbank'tan bir çalışan hedefi için ısrar ettiğinden . Form doldurmuş olup hedefi tutması için kartı kuryeden almamı , fakat şifre almazsam kartın açılmayacağını ve kart ücreti oluşmayacağını belirtti. Fakat nerede olduğunu bilmediğim ilgili karta , ilk zamanlar kart ücreti tahakkuk etmemesine rağmen, bu yıl ücret yansımış.


Bankanın müşteri hizmetlerini aramama ve şikayet kaydı oluşturmama rağmen iptal edilmemiştir. Hakem Heyeti vasıtası ile iptal edip avukat ücreti dahil icra yoluyla bankadan davacı olmadan evvel, birde internet kanalını denemek istedim.

Esra 72 Okunma

Cevaplar

  • Esra03 Ağustos 2013

    Finansbank asla ürün kullanmam bundan sonra...

  • Esra03 Ağustos 2013

    Şikayetimle olumlu bir sonuç alamadım. Tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. İyi çalışmalar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön