21 Mart 2013 #1699372

Finansbank Kredi Kartı Teslimatı!

Aktif İleti denilen, ne kendisine ulaşılabilen ne de sizin verdiğiniz kartı ulaştırabilen bir firmayla çalışıyorsunuz öyle mi? Kusura bakmayın ama sizin banka olarak bir kalite ve seviyeniz yok ki bu kadar kötü bir firmayla çalışıyorsunuz. Bu adamlar hakkındaki bunca şikayeti görüyor olmanıza rağmen bu şirketle çalışmaya devam ediyorsunuz. Neden? Nedeni belli ki ucuz olması, bir bankanın müşterilerini memnun etmemesinin tek sebebi para olabilir. Ne sizin müşteri memnuniyeti umrunuzda, ne de çalıştığınız şirketin.


Benden size bir öneri, gidin A**s Kargo, S***t Kargo, U*S Kargo ile çalışın, kargonun parasını da müşteriye ödetin, en azından parasını verip memnun olalım.

Selim 1.143 Okunma

Cevaplar

  • Selim23 Mart 2013

    Başvurusunda bulunduğum ve anında onaylanan Go kart sahibiyim. Kart için 04. 03. 2013 tarihinde başvuruda bulundum, kart 08. 03. 2013 tarihinde kuryeye teslim edildi. Kuryenin efsanevi hızı sayesinde bugün 22. 03. 2013 tarihinin son saatlerindeyiz ve kartım halen yok. Müşteri temsilciniz bana yasal teslim süresi 22. 03. 2013 tarihidir demişti. Kartı iptal etmek için başvuruda bulunmaya çalıştım fakat tel. bankacılığı sistemleri kart bilgileri olmadan iptal yapmıyor. Müşteri hzm. iptal isteğimi söylediğimdeyse *xxx numarasını arayıp güvenlik adımlarından geçmeniz gerekiyor şeklinde bir yazı alıyorum. İvedi bir şekilde o lanet olası kartınızı iptal edin, sadece kart basım ücretini ödeyim, yollarımızı ayıralım

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön