30 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Ödemesinde Her Zaman Hata Veriyor!

Yıllardır finansbank kredi kartı kullanıyoruz, ATM'lerden ne zaman kredi kartı borcu ödemeye çalışsak "şu anda işleminiz gerçekleştirilemiyor" benzeri bir uyarı çıkıyor. Bu durum bir değil, beş değil sürekli böyle. Bu bir borcu gecikmeye düşürme ve faiz alma taktiği midir, eğer böyleyse gerçekten çok başarılılar.

Abartmıyorum 10 denemede belki 1 belki, 2 kez borcumu yatırabiliyorum. En son örnek 27 nisan 2013 cumartesi akşam saatlerinde Kızılaydaki şube bankamatiklerindeki tüm finansbank atmlerinde ve dün akşam Antares AVM Finansbank bankamatiğinde yaşandi. Sorun hep aynı, ATM çalışıyor, para çekebiliyorsun, nakit avans, kredi. Herşey mümkün ancak borcunu sana ödetmiyorlar. Şikayetçiyiz

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön