26 Şubat 2013

Finansbank Kredi Kartı Ödemesi Yaptığım Halde Gecikmeye Girdi!

Finansbank kredi kartımın ekstrelerini gününü geçirmeden ödememe rağmen 2 dönemdir gecikmeye girmiş olarak görünmekteyim. Bu nedenden dolayı 1200 lere yakın olan skor puanımın 643 düşmüştür acil ödemelerim için x bi banka konuyla ilgili beni bilgilendirmiştir ve mağdur olduğumdan hiçbir bankadan işlem yapamaz durumdayım. Konunun acil olarak çözülmesini ve mağduriyetim biran önce düzeltilmesini talep etmekteyim.


Konuya istinaden Finansbank'a şikayet talebinde bulundum bugün de aciliyetini talep ettim ancak gün içerisinde mutlaka geri dönüş yapılır denmesine rağmen hala aranmadım.

Yüksel 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön