02 Mayıs 2013

Finansbank Kredi Kartı Ödememi Yanlış Hesaba Yaptı!

Mart ayı kredi kartı borcum 692,67 tl yi gecikme olmadan 700 tl olarak ödedim. nisan ayı içerisinde 700 tl lik limiti olan kredi kartımı kesilme olmadan kullandım.ama nisan ayı faturam tarafıma 1393,28 tl borç olarak geldi.

Kartımın limiti 700 tl olmasına rağmen bu kadar borcun nereden geldiğini öğrenmek için bankanızın şubesine gittiğimde mart ayı ödememin kapalı olan kredi kartıma yatırıldığını ve bu sebeple ödenmemiş göründüğünü öğrendim.

Müşteri hizmetlerinden yanlış hesaba yatan paranın açık kartımın hesabına aktarılmasını istediğimde bana gecikme faizi işleyeceğini söylediler mart ayındaki ödemeyi alan banka memurunun hatası sebebiyle faiz ödemek istemiyorum .

Handan 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön