19 Eylül 2013 #2020278

Finansbank Kredi Kartı Limitimin Düşürülmesi!

20.000 TL olan kredi kartı limitim bana haber verilmeden iradem dışında 10.000 TL'ye düşürüldü. Kredi kartı limitim düşürülene kadar kredi kartı borcumu düzenli bir şekilde ödemiştim. Limitimin düşürülmesini müteakip müşteri hizmetlerini aradım. Kredi kartı ödemelerimi düzenli bir şekilde yaptığımı ifade ederek, niçin kredi kartı limitimin düşürüldüğünü sordum.


Müşteri hizmetleri tarafından bana başka bankaya olan ödememin gecikmesinden dolayı böyle bir tasarrufta bulunulduğu söylendi. Ödemesini geciktirdiğim banka dahil hiç bir banka tarafından böyle bir tasarrufta bulunulmaz iken Finansbank'ın bu anlamsız uygulamasının mantığını anlamadım.

Adnan 132 Okunma

Cevaplar

  • Adnan22 Eylül 2013

    Henüz problem çözülmemiş, tarafıma problemin çözümü için olumlu veya olumsuz anlamda bir geri dönüş olmamıştır. Sadece talebimin değerlendirmeye alındığı ifade edilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön