16 Kasım 2013

Finansbank Kredi Kartı Limitimi Sıfırladı!

Finansbank’ta kredi kartı kullanıcısıyım. 2012 yılı ağustos ayında sadece telefonla görüşerek kredi kartına yapılandırma yaptığınızı, daha sonradan kredi kartını kullanamadığımdan limitimin sıfırlandığını öğrendim. Yapmış olduğum tüm görüşmelerde ve yazılı dilekçelerimde Finansbank olarak vermiş olduğunuz cevap “Bankamız kredi politikaları gereği Cardfinans kredi kartınızın limiti kısıtlanmıştır” cevabı verilmektedir.


Tabi daha sonra tüm kredi kartı borçlarımı tamamını ödedim. Kartımın sadece yüzde 25 lik dilimi kullanıma açıldı. Ben kartımın tamamının kullanıma açılması ve cardfinans nakit kartıma tanımlı ay sonu hesabımın eskisi gibi 500,00 TL olarak kullanıma açılmasını rica ediyorum.

Adem 241 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön