09 Eylül 2013
Yorum Yap
#2002823

Finansbank Kredi Kartı Limitimi Sıfırladı!

Bu ara bütün kurumlar bana oynuyor herhalde dün asgari ücreti yatırdım. Finansbank kredi kartımın 176 TL kullanılabilir limit vardı bugün mesaj gelmiş politikamız gereği kullanılabilir limitiniz 0 TL diye. Limitim 2 gün içerisinde geri yüklenmezse o politikanızı mahkemede anlatmak zorunda kalacaksınız.

Turgay 260 Okunma

Cevaplar

 • Turgay31 Ekim 2014

  calısmamak icin can atacagım firma.

 • Turgay13 Eylül 2013

  inceleniyor diyorsun sonra yine ilk attıgın mesajı atıyorsun böyle bi zihniyet var mı ya :D kredi politikamız geregi uygun görülmemistir diyor limitim hala sıfır. böyle bir politikaya devletimiz hak tanıyor mu acaba? simdi sizi sikayet etsem nasıl anlatacaksın politikanı acaba finansbank? acıklarmısın bana bir.

 • Turgay12 Eylül 2013

  kaç gündür bir limit bilgisi sorgulanamadı mı?

 • Turgay09 Eylül 2013

  beklemedeyim. muhattab bulabilsek ordanda yazacagız ama simdiye kadar bulamadım. neyse. bekliyorum incelemenizi.

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları