12 Ağustos 2013

Finansbank Kredi Kartı Limitim Sıfırlanmış!

Finansbank Kredi kartım ödemelerdeki aksaklıktan dolayı kapatılmıştı. Müşteri danışmanımla yapılan görüşmede asgari limiti ödendiği takdirde kredi kartımı tekrar kullanabileceğim söylenmişti. Bunun üzerine asgari ücretimin de biraz üzerinde bir meblayı ödedim. Kartımın kullanıma açılmasını beklerken limitiniz sıfırlanmıştır diye bir mesaj aldım.


Bunun üzerine müşteri ilişkilerini aradım bana söylenen ödemelerin düzenli olması gerektiği daha sonra belki limitin açılabileceğiydi. Zaten gecikmelerin faizini peşin olarak ödediğimiz halde sözleşmede olmayan böyle bir uygulamadan doğan mağduriyetimin giderilmesini kredi kartımın kullanıma açılmasını istiyorum.

Hüseyin 140 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin16 Ağustos 2013

  Düzenli ödeme yapıldığı takdir de ilerde limitimin açılabileceğini söylediler yani çözüm yok

 • QNB Finansbank Temsilcisi16 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Hüseyin14 Ağustos 2013

  Sms atıp kredi politikaları gereğince kredi limitimin sıfırlandığını tekrar belirttiler.

 • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ağustos 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön