13 Şubat 2013 #1627750

Finansbank Kredi Kartı Limitim Sıfırlandı!

Kredi kartımın borcu olmamasına rağmen limitim sıfır gözüküyor .Yaklaşık 1.5 senedir finansbank müşterisiyim.Ödeme sıkışıklığı ve işten ayrılma gibi durumlar neticesinde kart borçlarımı ödemekte zorluk çektim. Bu dönemlerde diğer bankalar ayda bir beni ararken finanasbank beni neredeyse her Allah'ın günü aradı ve mesaj çekti ve minimum borç için evimi bile aradılar.Bugün borçlarımı sıfırladım, ama halen finansbank kredi kartı limitim 0 tl ve bu çok komik bir durum.Bu yüzden artık bu bankanın kartını iptal ettireceğim...

Volkan 94 Okunma

Cevaplar

  • Volkan14 Şubat 2013

    Siz değerlendirmenizi yapmaya devam edin, ben kartı iptal ettirdim.Bu bankanın kartını kullanan tüm arkadaşlarımıda bu konu hakkında uyararak dikkatli olmaları gerektiğini belirteceğim, çünkü her an sizi yarı yolda bırakabilir..

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön