24 Ağustos 2013 #1973884

Finansbank Kredi Kartı Limit Sorunu!

Finnsbankca adıma tahsis edilen kredi kartı limitim 8.000 TL idi. 1 yıldan fazla bu limitimi kullanıyordum. 12/8/2013 tarihinde bankadan cep telefonuma kullanılabilir limitiniz 4.000 TL ile sınırlandırılmış diye mesaj geldi. Bankanın internet sitesinden bu işlem için itiraz ettim. Fakat bankaca, bankanın kredi politikaları gereğince bu işlem yapıldığından itirazımın reddedildiği mesajla bildirildi.


Bankaya tekrar yazı ile itirazda bulundum. Banka kredi politikası gereğince diyerek yapılan bu işleme, ağustos ayı ekstrasına da itirazda bulundum. Çünkü işlem yapılınca kredi kartı ödemem bir anda (kullanılabilir limitim -4. 000 TL düşerek) %50'ye varmaktadır. Bu işlemin iptal edilmesini istiyorum.

İbrahim 76 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön