05 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1942136

Finansbank Kredi Kartı Limit Sıfırlanması!

Kartıma ait 120 küsür lirayı Ağustos'un 2'sinde ödeyeceğime dair söz verdim ve anılan günde 450 TL yatırdım. Hemen akabinde geçmiş aylarda dahil olmak üzere performans yetersizliği nedeniyle kart limitiniz sıfırlanmıştır mesajı geldi.


Emekli sandığı bile benim bayrama gireceğimi düşünerek bu aya mahsus kesinti yapmazken bankanın (borçlarımı ödeyebileceğimi düşündüğüm) kartıma limit sıfırlaması zoruma gitti. Borçlarımı ödeyemediğim gibi bayramada harçlıksız gireceğim. Böyle bir bankayla çalıştığım için artık pişmanım. Göndermeye çalıştığım kimseleride vazgeçirmek için çaba sarf edeceğim. Maaşımıda başka bankaya transfer edeceğim.

Cihangir 602 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir27 Ağustos 2013

    beni dinledinizde ne oldu.ramazan bayramı değil,insanlık ayııbı yaşaattırdınız bana

  • Cihangir27 Ağustos 2013

    aman ne kadar bilgilendiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm.çok ta yardımcı olmuşlar da benim haberim olmamış

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler