30 Ağustos 2013 #1985643

Finansbank Kredi Kartı Limit Kısıtlaması!

Kredi kartı borcumun tamamını ödemiş olduğum halde, kartıma getirilen limit kısıtlaması kalkmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bankamız kredi şartları bilmem nesini duymaktan da sıkıldım. Zaten zor ulaşılan müşteri temsilcisine ulaştığımda da malesef bilgi veremiyorum diyor. Ne örtülü bankacılık. Hayranım. Gerekli işlemlerin kredi kartım için bir an önce yapılmasını rica ediyorum.


Eğer kartım bir daha kullanıma açılmayacaksa şimdiden de kırıp atmaya razıyım. Bu sürümceme sürecinde bana atılan 2 TL lik bir kesinti de da gözümden kaçmadı. Beni böyle 10 ay bekletirseniz 20 TL yapar ki benim için iyi bir para 20 TL.

Bbuğra 78 Okunma

Cevaplar

  • Bbuğra16 Eylül 2013

    Kartımı devamlı bir personel açmaya çalışıyor diğeri ise kartınız açamayız malesef diyor. Oyuncağa çevirdiler hepten işi. Kartımı iptal etmemede izin yok, devamlı bir yerlerden bir şey çıkıyor bu sebeple iptal etmeseniz iyi olur tarzında konuşmalar yapılıyor. Şu an hala madur olduğumu düşünüyorum. Finansbank sorunumu çözmek bir yana karışık olan süreci daha da karıştırmaya çalışıp benden alacağı aylık 2 tl, 3 tl' lerin peşine düşmüştür. Bilgilerinize

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön