10 Nisan 2013

Finansbank Kredi Kartı Limit Kısıtlaması!

Burada yapılan kısıtlama benimde başıma geldi ve şuan 6 arkadaş ve eşim toplu şekilde bu kartlarımızı iptal ettirmeyi bu hafta içinde planladık ve bunu sosyal medyada aktif şekilde paylaşacağız. Hiç bir banka bu uygulamayı yapmazken finansbank kendince bizleri cezalandırıyor. ama unutmasınlar ki bu iş bir yere kadar bunu ben eğer 6 kişiye etkili bir şekilde anlatıp ikna ettiysem diğer haldeki insanları da düşünsünler bu sayı nereye kadar gider?

Murat 87 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Nisan 2013

    Bu Otomatik Mesajlardan bıktık , burada sanki sorun çözülmüş gibi cevap yazılıyor fakat hiç bir sorunu çözmüyorlar.Benimde sorunum çözülmedi , Yunan Bankasıdır Yarı yolda bırakırlar demişlerdi ve inanmadım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön