22 Ağustos 2013

Finansbank Kredi Kartı Limit Kısıtlama!

2 ay gecikmeli ödediğim kredi kartım nakit çekime kapatıldığı bilgisini öğrendim. Finansbank ATM'sinden sonrasında müşteri hizmetleriyle geçtiğim bağlantı sonucunda kredi kartımın nakit çekime kapatıldığını tutarın tamamını yatırdığım takdirde kartımın nakit çekime açılacağı bilgisini ilettiler.

Bu konuşmaların ses kaydı yapılıyor sonuçta. Bende kartımın toplam borcunu kapattım. Sonrasında yangından mal kaçırır gibi kredi kartımın limitine bloke konulmuş. Tekrardan müşteri hizmetlerini aradığımda ses kayıtlarının dinlenmesini rica ettim. Değerlendirme sonucunda blokenin devam edeceği mesajı geldi. Tüm kartlarımı iptal ettirdim bende.

Habip 143 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön